Sorensen dziękuje Juventusowi

W wywiadzie udzielonym dziennikarzom Tuttosport młody Frederik Sorensen (na zdjęciu) podziękował Juventusowi za okazywane mu zaufanie. 18-latek niezwykle cieszy się z możliwości gry w koszulce Bianconerich.

To jeden z pierwszych wywiadów udzielonych przez Sorensena w roli piłkarza Starej Damy. “Chcę podziękować Juventusowi, kolegom z drużyny i trenerowi” – powiedział. “Najlepiej czuję się w roli środkowego obrońcy, ale jeśli mam możliwość gry w Juve, nie interesuje mnie, gdzie ustawi mnie trener. Mogę grać na prawym czy na lewym skrzydle, mogę grać na środku. Najważniejsze, żeby po prostu wystartować, żeby grać“.

Następnie dodał: “Często jest tak, że we trzech gramy na środku obrony, zwłaszcza w przypadkach, kiedy przeciwnik na nas bardzo napiera. Sztuką Włochów jest dobra gra w obronie i genialna taktyka. Ja dopiero zaczynam swoją przygodę. Uczę się włoskiego, a najczęściej rozmawiam teraz z Momo Sissoko, który bardzo mi pomaga. Dobrych rad udziela mi też Fabio Grosso“.

www.tuttojuve.com
www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
37 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
37
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: