Agnelli spotkał się z piłkarzami

Andrea Agnelli (na zdjęciu) postanowił osobiście spotkać się z piłkarzami drużyny Del Neriego, by zmotywować ich do dalszej walki w tym sezonie. Włoch zdaje sobie sprawę, że Bianconeri przechodzą przez trudny okres, dlatego tym bardziej zależało mu na tej konfrontacji.

Agnelli zamknął się z piłkarzami w szatni na kwadrans i motywował ich do dalszej pracy. “Nie możecie się teraz poddawać, walczymy o lepsze perspektywy. Pamiętajcie, że niedługo będziemy grali na nowym stadionie, bardzo potrzebujemy udziału w Lidze Mistrzów” – mówił. “Pora zacisnąć zęby i walczyć dalej” – przekonywał. Miejmy nadzieję, że ekipa Starej Damy pokaże jeszcze w tym sezonie kawałek dobrego futbolu i godnej walki o górne lokaty w tabeli.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
31 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
31
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: