Marotta staje w obronie Krasicia

Po trenerze Del Nerim w obronie Milosa Krasicia (na zdjęciu) stanął dyrektor generalny Juventusu, Giuseppe Marotta. Jego zdaniem sędziowie powinni przestać traktować Serba tak, jak by był symulantem i wiecznie udawał, że jest faulowany.

Marotta stwierdził w wywiadzie udzielonym dziennikarzom Tuttosport: “Z jednego incydentu powstał już prawie ‘Przypadek Milosa Krasicia’. Rozumiem, że w meczu z Bologną chłopak popełnił błąd, ale już za niego słono zapłacił“. Następnie dodał: “W meczu z Udinese sędzia nie odgwizdał minimum dwóch ewidentnych fauli na nim. Nie mówię tego tylko ja – przyznają to wszyscy ci, co mają dobry wzrok i oglądali ten mecz. Nie chciałbym, żeby sędziowie za punkt honoru obrali sobie krucjatę przeciwko Milosowi – teraz za każdym razem, kiedy się przewraca, uważają chyba, że potyka się o własne nogi. Sposób w jaki biega faktycznie nieraz sprawia, że i sam się przewróci, ale wiele razy jest brutalnie i nieczysto traktowany przez przeciwników. Podejścia arbitrów obecnie nie możemy zaakceptować“.

www.tuttosport.com
www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
29 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
29
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: