Barzagli apeluje o pozytywny finisz!

Obrońca Starej Damy – Andrea Barzagli (na zdjęciu), nalega aby drużyna zwarła szyki na ostatnią, decydującą kampanię w lidze. Defensor wierzy, że z obecnego sezonu, należy ratować co się da, włącznie z możliwością gry w europejskich pucharach. Bianconeri mają pięć punktów straty do miejsca gwarantującego start w Lidze Europejskiej. Ostatnie zwycięstwo nad Brescią 2:1, zakończyło passę czterech spotkań bez zwycięstwa.

Barzagli jest zdania, że drużyna może podołać zadaniu, które leży przed nimi: “Mamy osiem spotkań do rozegrania i wiele punktów do zdobycia. Możemy jeszcze wiele pokazać i zakończyć sezon dobrze” – powiedział piłkarz dla Sky Sport Italia. “Rozumiemy, że kibice są zawiedzeni, ponieważ przyzwyczaili się do tego, aby widzieć Juventus na wysokich pozycjach w tabeli, ale mamy nadzieję, że wrócimy na szczyt szybko” – zakończył Barzagli. Niestety, już chyba nie w tym sezonie, ku rozpaczy wszystkich kibiców Starej Damy.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
12
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: