Farfan: Chciałbym grać dla Juventusu

26-letni Jefferson Farfan (na zdjęciu) po raz kolejny przyznał, że chciałby grać dla Juventusu. W wywiadzie udzielonym ostatnio dziennikarzom, stwierdził, że chce się rozwijać, a ekipę Bianconerich uważa za dobre ku temu otoczenie.

Doskonale zdaję sobie sprawę, czym jest Juventus dla włoskiej i europejskiej piłki” – powiedział Farfan. “Mając 26-lat chciałbym rzecz jasna grać dla drużyny takiego kalibru. Moja przyszłość nie zależy jednak dziś tylko ode mnie – jako że mój kontrakt wygasa dopiero latem 2012 roku“. Trwają negocjacje między przedstawicielami obu klubów i wiele wskazuje na to, iż piłkarz ów przeprowadzi się do Turynu podczas najbliższego mercato.

Jefferson Agustin Farfan Guadalupe urodził się 26 października 1984 roku w Limie. Jest napastnikiem pochodzenia peruwiańskiego. Do Schalke przeprowadził się w 2008 roku z holenderskiego PSV Eindhoven. Od tamtej pory w 85 meczach strzelił 20 bramek.

www.tuttojuve.com
www.tribalfootball.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
43 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
43
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: