Chiellini: Wierzymy w Ligę Europejską

Po remisie z Chievo drużyna Luigi Del Neriego definitywnie straciła szansę na awans do przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów. Giorgio Chiellini (na zdjęciu) wciąż wierzy jednak, że w przyszłym sezonie Starej Damy nie zabraknie w europejskich pucharach.

Po wtorkowym zwycięstwie Palermo nad Milanem i awansie do finału Pucharu Włoch, Sycylijczycy zapewnili sobie grę w Lidze Europejskiej. Kosztem Juventusu? “Przed nami dwa ostatnie spotkania tego sezonu, z Parmą i Napoli. Do zdobycia mamy sześć punktów i damy z siebie wszystko, bo szanse na Ligę Europejską wciąż są” – stwierdził obrońca.

Aby awansować do Ligi Europejskiej, Juventus musiałby zająć szóste miejsce w lidze, do którego traci obecnie trzy punkty. “Niestety, ale brakuje nam sporo punktów, które powinniśmy zdobyć. Zwłaszcza w takich meczach jak ten ostatni, który był niezwykle istotny ze względu na naszą pozycje w lidze. Jestem mocno rozczarowany naszą postawą w minionym sezonie i nie mogę uwierzyć, że mogłoby nas zabraknąć w europejskich ryzgrywkach” – przyznał Giorgio.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: