Rummenigge: Vidal i Juventus niemoralni!

Prezes Rady Nadzorczej Bayernu Monachium, Karl-Heinz Rummenigge (na zdjęciu), wyraził swoje oburzenie transferem Arturo Vidala do Juventusu, a w zasadzie tym, iż jego zdaniem Chilijczyk zachował się niemoralnie, łamiąc obietnicę daną wcześniej Bawarczykom.

Działacz niemiecki powiedział: “W drużynie Bayernu nie ma miejsca na piłkarzy pokroju Vidala. Obiecał prezydentowi klubu, że podpisze z nami kontrakt – dziś wszyscy widzimy, ile warte jest jego słowo“. Następnie dodał: “Jeśli piłkarz byłby na tyle honorowy, by dotrzymać danego słowa, pokazałby charakter i grałby dla nas. Dzisiaj Vidal trafił do klubu równie niemoralnego, co i on sam – wystarczy spojrzeć na niedawne perypetie sądowe Juventusu, albo choćby na osiągane przez nich ostatnio wyniki“.

Niedługo trzeba było czekać na odpowiedź Juventusu. Giuseppe Marotta odpowiedział: “Juventus sprowadził Vidala w sposób zupełnie zgodny z prawem i zasadami, którymi rządzi się mercato. Doszliśmy do porozumienia z ówczesnym właścicielem karty zawodniczej Vidala, czyli Bayerem Leverkusen. Rummenige widać wolał wybrać inne kanały do dogadania się w sprawie transferu, więc łączę się w bólu zarówno z nim, jak i całym Bayernem. Stracili okazję na sprowadzenie świetnego piłkarza. Ton jego dzisiejszej wypowiedzi być może ma związek z tym, że we Włoszech grał dla Interu, a z sercem nieraz nie da się wygrać“.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
60 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
60
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: