Vidal: Chcę wygrywać

Najnowszy nabytek Juventusu, Arturo Vidal (na zdjęciu), z wielką niecierpliwością oczekuje na nowy sezon. Reprezentant Chile ma nadzieję, że za rok przybędzie kilka nowych trofeów w siedzibie Bianconerich.

Jestem tutaj żeby ciężko pracować i móc wznieść ważne puchary. Klub chce wrócić na ścieżkę zwycięstw, osiągnąć najwyższy poziom, dokładnie taki, na jaki zasługuje. A ja chcę w tym pomóc” – powiedział Vidal w wywiadzie dla oficjalnej strony Juventusu. Następnie dodał: “Juventus to wspaniały klub, a moje marzenie w końcu się spełniło. Noszenie koszulki Bianconerich to wielki prestiż, a możliwość założenia jej była jednym z moich celów. Kiedy mój agent powiedział mi, że jest szansa przeprowadzki do Turynu, nie miałem żadnych wątpliwości. Wiem, że inne kluby okazywały swoje zainteresowanie, ale ja chciałem tylko Juve“.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
20
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: