Martinez wróci do Catanii?

Powraca temat transferu Jorge Martineza. Według doniesień dziennikarzy Corriere dello Sport w trakcie wczorajszego zebrania Lega Calcio doszło do spotkania przedstawicieli Juventusu i Catanii.

Pietro Lo Monaco, który pełni obowiązki dyrektora Catanii, z miłą chęcią ponownie zobaczyłby w swojej drużynie Urugwajczyka. Problemem może wydawać się pensja Martineza, która wynosi 1,5 miliona euro za sezon, podczas gdy najlepiej opłacany zawodnik Catanii, Maxi Lopez, inkasuje jedynie 0,8 miliona.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
6
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: