Vucinic: jesteśmy w dobrej kondycji

Wybrany najlepszym piłkarzem turnieju o Trofeo Tim, Mirko Vucinic (na zdjęciu) wydaje się być zadowolony z szybkiego aklimatyzacji w zespole oraz postawy drużyny w turnieju: “Pokazaliśmy, że nasza kondycja jest na dobrym poziomie mimo ciężkich treningów przez ostatnie dni. Metody trenera całkowicie mi odpowiadają – pasują do mojej charakterystyki i jestem zdania, że potwierdziła to właśnie strzelona przeze mnie bramka. Oczywiście cieszę się z tego gola. Cieszą mnie również coraz lepsze relacje z kolegami z mojego nowego zespołu“.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: