Ibra: Jedziemy do Turynu po 3 punkty

Zlatan Ibrahimović (na zdjęciu), który bardzo dobrze zaprezentował się we wczorajszym meczu Milanu w Lidze Mistrzów, stwierdził, że choć w niedzielę z Juve nie będzie Rossonerim łatwo, to on sam nastawia się na zwycięstwo i zgarnięcie kompletu punktów.

W wywiadzie udzielonym dziennikarzom La Gazzetta dello Sport Ibra przyznał: “To zwycięstwo jest dla nas bardzo ważne, dla mnie osobiście istotne też jest to, że strzeliłem swoją pierwszą bramkę po kontuzji. Czuję się już lepiej i mamy nadzieję, że w niedzielę też pójdzie nam dobrze. Mierzymy się z moim byłym klubem, Juve. Będzie bardzo ciężko, ale jedziemy do Turynu po zwycięstwo“.

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
43 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
43
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: