Quagliarella: Zafunduję obiad i kolację!

W zeszłym sezonie Fabio Quagliarella (na zdjęciu) obiecał przed meczem z Milanem, że jeśli uda mu się strzelić gola Rossonerim, stawia drużynie kolację. W tym roku podnosi stawkę – jeśli zdobędzie bramkę, zabierze ich na kolację i na obiad.

W wywiadzie udzielonym dziennikarzom La Repubblica Fabio powiedział: “Kolano już mi nie dokucza, kontuzja to przeszłość. Po ostatnim meczu mam kilka siniaków na nogach, ale wszystko gra i czuję się świetnie! Jestem gotowy do gry!“. Następnie dodał: “W zeszłym roku mówiłem o kolacji w zamian za bramkę strzeloną Milanowi. Jeśli teraz mi się to uda, oprócz kolacji zafunduję drużynie obiad!

Życzymy więc Fabio bramki oraz udanego wypadu z drużyną!

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
32 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
32
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: