Conte: Wiemy, ile znaczy zwycięstwo

Wyrzucony w trakcie dzisiejszego meczu z Bologną na trybuny Antonio Conte (na zdjęciu) skomentował kolejny zainkasowany przez Bianconerich remis w pojedynku ligowym. Trener Starej Damy rozmawiał po spotkaniu z dziennikarzami Sky Sport.

Nie zgadzałem się z decyzją arbitra co do sytuacji z De Ceglie – byłem zaskoczony tym, jak mnie potraktował, ale takie rzeczy też się zdarzają, więc nie ma o czym mówić” – powiedział Conte. “Bologna to dobra drużyna, dlatego bardzo ją szanuję jako przeciwnika. Piłkarze pokroju Di Vaio czy Ramireza biegający w ataku dają trenerowi dużo opcji i możliwość szybkiej gry” – dodał.

Następnie powiedział jeszcze: “Cieszę się, że nieco spokoju odnalazł w końcu Mirko Vucinić. Dziś po raz pierwszy zagraliśmy bez Barzagliego i Chielliniego. Zobaczymy, jak poradzimy sobie teraz w całej tej sytuacji i czy będziemy w stanie mimo wszystko grać jak drużyna“.

Na koniec przyznał: “Byłem dumny, widząc wyraz twarzy moich piłkarzy po meczu z Bologną. Widziałem, że w końcu rozumiemy, jak wielką wartość ma zwycięstwo. Gramy często, praktycznie tak, jak byśmy występowali w Lidze Mistrzów“.

www.calcionews24.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
102 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
102
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: