Wszystkiego dobrego, Dziewczyny!

Czym byłby świat bez kobiet? Czym byłby Juventus bez przedstawicielek płci pięknej wśród kibiców? Owszem, nadal wspaniałym klubem, ale dzięki temu, że i Wy, drogie Panie, kibicujecie drużynie Bianconerich razem z nami, wszystko jest jeszcze piękniejsze!

Wszystkiego dobrego z okazji Dnia Kobiet życzy Wam cała Redakcja JuvePoland!

DOŁĄCZ SIĘ DO ŻYCZEŃ NA FACEBOOKU JUVEPOLAND! KLIKNIJ!

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
19
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: