Alessio na konferencji prasowej

Angelo Alessio (na zdjęciu) wziął dziś rano udział w przedmeczowej konferencji prasowej. Rozmawiając z dziennikarzami zapewnił, że drużyna piłkarzy Juventusu jest gotowa do pojedynku ligowego z Catanią.

Mecz z pewnością będzie trudny, zmierzymy się z dobrze grającą drużyną, która potrafi sprawić problemy zarówno na własnym boisku, jak i na wyjeździe. Musimy zagrać uważnie, utrzymując wysokie tempo gry” – powiedział Alessio.

Vucinić i Bendtner mają się dobrze. Musimy przeanalizować kondycję każdego z piłkarzy oraz ich pracę z tego tygodnia i dopiero potem wybierzemy nazwiska do podstawowej jedenastki” – dodał.

Nie mogło zabraknąć pytania o ostatni remis z duńską drużyną w meczu rozgrywanym w ramach Ligi Mistrzów. “Nie uważam, że w rozgrywkach europejskich schodzimy z tonu. Powtórzę to, co już mówiłem na ten temat: zagraliśmy dobry mecz, 30 razy strzelaliśmy na bramkę przeciwnika. Oczywiście że chcieliśmy wygrać i powinniśmy byli to zrobić, ale zabrakło nam szczęścia. Czy jesteśmy zależni od formy Vucinicia? Mamy pięciu napastników i wierzymy w umiejętności każdego z nich“.

www.tuttojuve.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
6
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: