Chiacchio: Juve powinno się cieszyć

Jak dobrze wiadomo, Juventus będzie musiał zapłacić za zachowanie niektórych swoich kibiców 50 tysięcy euro. Prawnik Eduardo Chiacchio uważa jednak, że klub powinien cieszyć się, że kara jest tak niska.

Przypomnijmy – kibice rzucali w kierunku bramki różne przedmioty, m.in. papierowe kulki. Jedna z nich uderzyła sędziego bramkowego Orsato. Chiacchio komentuje to w ten sposób: “W niższych ligach często za dużo mniejsze przewinienia zamykane są stadiony. Nawet w Serie A kiedy kibice Napoli wrzucili na boisko buteleczkę, następny mecz rozgrywany był przy pustych trybunach. W sobotnim spotkaniu musiał interweniować lekarz i to sprawia, że przewinienie jest znacznie poważniejsze“.

www.calcionews24.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: