Moggi krytycznie o Interze

Swoje trzy grosze po meczu z Interem musiał dorzucić również Luciano Moggi, który wypowiedział się na temat obydwu drużyn dla Libero. Były dyrektor generalny Juventusu twierdzi, że Stara Dama z klasą przyjęła porażkę ze swoim największym rywalem.

W sobotę Juventus pokazał, że potrafi przegrać z klasą, a nawet uznać, że Inter zasłużył na zwycięstwo. Co innego Nerazzurri, którzy z drugiej strony okazali się złymi zwycięzcami. Być może nie przywykli do wygrywania. Stramaccioni ledwie opuścił stadion i już mówił, że Juventus zdobył 28 tytułów. Być może ludzie powinni mu przypomnieć, że jeszcze nic nie wygrał, podczas gdy to Bianconeri są na pierwszym miejscu w tabeli” – zakończył Moggi.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: