Marchisio oskarżył Bonucciego o porażkę?

Dzisiejsze wydanie La Gazzetta dello Sport informuje o sprzeczce pomiędzy Leonardo Bonuccim a Claudio Marchisio (obaj na zdjęciu) w przerwie wczorajszego meczu z Milanem. Obaj piłkarze poróżnili się ponoć z powodu straconej bramki.

Gazzetta twierdzi, że pomocnik Juventusu oskarżył w przerwie meczu Bonucciego o to, iż to z jego powodu Bianconeri stracili bramkę. “Tak naprawdę przegrywamy przez ciebie!” – miał rzekomo krzyknąć do obrońcy Marchisio. Claudio byl ponoć zdania, że to Bonucci sprowokował sytuację, po której sędzia dopatrzył się zagrania ręką przez Islę.

Jeśli wierzyć wydawcom różowej gazety, wygląda na to, że w ekipie Juve panuje spora nerwówka. Już niebawem mecz z Szachtarem Donieck, który zadecyduje o dalszych losach Starej Damy w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Wczorajsza porażka najpewniej nie pomogła Bianconerim w podbudowaniu drużyny.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
19
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: