Marotta o transferze Bendtnera

Giuseppe Marotta (na zdjęciu) wypowiedział się na temat “użyteczności” Nicklasa Bendtnera w Juventusie. Jak tłumaczy Marotta, Bendtner nie miał podnieść jakości w drużynie, a jedynie… zwiększyć ilość napastników w kadrze.

Każda operacja na rynku piłkarskim wymaga głębokiej analizy pod względem ekonomicznym” – zaczął Marotta. “Chcieliśmy wzmocnić atak z liczebnego punktu widzenia. Spodziewaliśmy się, że mogą przydarzyć się kontuzje, dlatego drużynie potrzeba było 4-5 napastników. Postawiliśmy na Bendtnera, ale to nie ja jestem w tym klubie trenerem i decyzje kadrowe podejmuje Conte. Jego wybory do tej pory były trafione, więc jeśli w meczu z Milanem postanowił zmienić Quagliarellę i wpuścić Giovinco, miał swoje powody. Twierdzenia, jakoby postawienie na Bendtnera miało odmienić losy tego meczu, są teraz bezpodstawne i utopijne. Trenerem jest Conte i to on decyduje, kto ma grać“.

www.calcionews24.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: