Na derby z trzema napastnikami?

Na derby z trójzebem? La Gazzetta dello Sport poinformowała, że Antonio Conte myśli o zagraniu dziś przeciwko Torino trzema pomocnikami i trzema zawodnikami w napadzie. Czy faktycznie doczekamy się dziś zmiany ustawienia drużyny Bianconerich?

Gazzetta podaje, że w obronie zagrać mogą dzisiaj Chiellini, Barzagli, Bonucci i Lichtsteiner, w pomocy Pogba, Pirlo i Marchisio a w ataku – Giovinco, Vucinić i Giaccherini (na zdjęciu). O tym, w jakiej formacji wystąpią dziś zawodnicy Starej Damy, przekonamy się jednak dopiero wieczorem.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
25
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: