Vieira: Włochy nie walczą z rasizmem

Były pomocnik Juventusu, Patrick Vieira (na zdjęciu) uważa, że włoski futbol nie chce walczyć z problemem rasizmu. 36-latek grał na półwyspie w latach 2005 – 2010.

Uważam, że Włochy nie chcą walczyć z rasizmem. Dla mnie to oczywiste” – powiedział Francuz dziennikarzom The Times. “Nie chciałbym, żeby Anglia brała przykład z Włoch, bo oni nigdy nie będą walczyć z tym problemem. Jeżeli jako czarny piłkarz przyjedziesz grać we Włoszech, to musisz się na to przygotować i pogodzić się z tym“.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
14
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: