Marrone: Dobrze, że wrócił Conte

Wywiadu dziennikarzom Juventus Channel udzielił po końcowym gwizdku sędziego również Luca Marrone (na zdjęciu). Piłkarz rozegrał wczoraj dobry mecz, co zostało docenione przez kibiców zgromadzonych na Juventus Stadium.

Luca, świetny mecz. Publika skandowała twoje nazwisko.
Cóż, z pewnością bardzo miło jest widzieć i słyszeć to wszystko pod swoim adresem. Cieszymy się, że wygraliśmy to spotkanie i awansowaliśmy do dalszego etapu rozgrywek.

Atmosfera była tym razem wyjątkowa również z uwagi na powrót Antonio Conte na ławkę trenerską na stadionie Juve.
Zgadza się. Z boiska również czuć było coś innego, niż w poprzednich meczach. Powrót trenera dał naprawdę bardzo dużo. Każdy z nas bardzo się cieszy, że jest już z nami.

Oglądaliśmy Juventus, który może nie błyszczał, ale za to uważnie rozgrywał piłkę…
Staramy się grać uważnie i utrzymywać koncentrację na wysokim poziomie – w obronie, pomocy i ataku. W ciągu tygodnia trener kładzie na to spory nacisk i razem z całym sztabem technicznym uczy nas, jak właściwie się koncentrować.

Jak zachowywał się w przerwie? Był spokojny czy pełen emocji?
Conte jest zawsze pełen emocji i w szatni dało się to też usłyszeć.

12 komentarzy
AkuqJuve
AkuqJuve
11 lat temu

@Mateys może i w pierwszej połowie był w 3 najgorszych za to na koniec meczu miał najwięcej dokładnych podań 55 dalej Pogba i Barzagli po 50, więc jak by patrzeć na pierwsza połowę to... (inaczej by wyglądała tabela ligowa). Na szczęście liczy się 90 min ;p

dzordz86
dzordz86
11 lat temu

@Meteys - zdecydowanie oglądałeś inny mecz...

dzordz86
dzordz86
11 lat temu

Od początku byłem i jestem zwolennikiem talentu tego chłopaka. Jeśli faktycznie go oddamy w styczniu, to będzie duży błąd. Chłopak wie o co chodzi w taktyce Conte i gra to, co Antek wymaga od środkowych obrońców.
Z tyłu wczoraj nic się nie działo za bardzo ale imponował chłopaka spokój i dokładność zagrań. No i poza tym wychowanek!

Benzema
Benzema
11 lat temu

On jest następnym Marchisio, trzeba go zostawić, ewentualnie wypożyczać...

SKAr7
SKAr7
11 lat temu

@Mateys- może i nie wyglądał chłopak w obronie zbyt pewnie, ale na pewno nie można zaliczać do trójki najgorszych zawodnika, który miał 2-3 podania wypuszczające Giovinco sam na sam w tej pierwszej połowie...

Zzidanee
Zzidanee
11 lat temu

"Conte jest zawsze pełen emocji i w szatni dało się to też usłyszeć."

A nawet w szatni rywali 🙂

ombre
ombre
11 lat temu

Nie przez przypadek gra w dorosłej drużynie.

krystian_0071
11 lat temu

i pomyśleć, że chciałem by zagrał Lucio
Marrone zagrał bardzo dojrzale, nie wypożyczajmy go !

jaqb
jaqb
11 lat temu

nie mam wątpliwości, że powinien iść na wypożyczenie. może to i duży talent, ale facet zaraz kończy 23 lata, czyli żaden już z niego supermłodziak, a ma 30 meczów rozegranych w seniorskiej piłce. plus nie jestem przekonany co do zasadności przekwalifikowania go na stopera