Malago: Trzeba wierzyć w Juve

Z wielu stron płyną głosy krytyki wobec drużyny Antonio Conte, za wczorajszą porażkę z Bayernem. Jednak są też osoby zdające sobie sprawę, że nie wszystko jeszcze stracone. Za przykład przywołuje się rywalizację Milanu z Barceloną w 1/8 finału obecnej edycji (Milan wygrał pierwszy mecz u siebie 2:0, a potem poległ na Camp Nou aż 0:4, przyp. red.). Pozytywny głos w tej sprawie postanowił zabrać także prezydent CONI, Giovanni Malago (na zdjęciu).

Przykro mi za ten rezultat, 2:0 znacznie skomplikowało sprawę, ale myślę, że Juventus nie powinien się poddawać, bo nie wszystko stracone. Bayern jest nieznacznie poniżej Barcelony i Realu Madryt, lecz doszli do finału 2 razy w ciągu ostatnich 3 lat. Są silni i dominują w Bundeslidze, którą niedługo wygrają. Wczoraj wieczorem Juve nie zrobiło dobrego wrażenia, ale należy poczekać na rewanż, w którym może się jeszcze wiele zdarzyć“.

www.calcionews24.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: