Pirlo niezadowolony ze swojego występu

Rozgrywający Juventusu, Andrea Pirlo (na zdjęciu, na pierwszym planie) nie zaliczy występu w meczu z Bayernem do udanych. 33-latek doskonale zdaje sobie z tego sprawę, o czym powiedział na antenie Sky Sport.

Gratulacje dla Bayernu za wczorajszy pokaz siły, ale jest jeszcze rewanż, na który będziemy przygotowani. Gdy szykujesz się na tak ważny mecz i tracisz gola po 30 sekundach, musi to wpłynąć na twoją postawę. Jako pierwszy powiem, że nie jestem zadowolony ze swojego dzisiejszego występu. Popełniłem wiele błędów w tym ważnym spotkaniu i jest to rozczarowujące. Musimy teraz przeanalizować, dlaczego wykonaliśmy tyle niedokładnych podań. Najwyraźniej w rewanżu potrzeba nam czegoś więcej, bo to co pokazaliśmy dzisiaj to za mało” – podsumował przegraną 0:2 numer 21 Juventusu i reprezentacji Italii.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
19
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: