Caceres: Bałem się, że stracę… włosy

Miesiąc po groźnym wypadku, Martin Caceres (na zdjęciu) w rozmowie z urugwajskim dziennikiem El Observador ujawnia, czego obawiał się najbardziej podczas pobytu w szpitalu.

Gdy przewieziono mnie do szpitala i zrozumiałem, że poza paroma zadrapaniami nic poważnego mi nie jest najbardziej obawiałem się, że zetną mi włosy. Była tam jedna taka pielęgniarka – biedna dziewczyna, czyściła rany na mojej głowie i uparła się, by ściąć mi włosy. Powiedziałem, żeby tego nie robiła, ale zupełnie nie rozumiała, co znaczy “ściąć włosy” dla kogoś, kto zawsze nosił je długie“.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
12
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: