Higuain: To mój ostatni mecz w Realu

Tuż po dzisiejszym meczu Realu Madryt z Osasuną, Gonzalo Higuain (na zdjęciu) oświadczył, że odchodzi z drużyny wicemistrza Hiszpanii.

Czuję, że mój czas tutaj dobiegł końca. Juventus i inne drużyny interesują się mną. Bianconeri to klub z historią, który posiada wielu znakomitych piłkarzy. Chciałbym odejść tam, gdzie udowodnię swoją wartość. Otrzymałem kilka ofert i chcę zmienić otoczenie. Mam nadzieję, że klub zrobi to, co najlepsze. Nigdy mi tutaj nic nie podarowano, zawsze musiałem walczyć o wszystko. Sprowadzono mnie za 12 milionów euro, lecz myślę, że zostanę sprzedany za więcej” – powiedział hiszpańskim dziennikarzom.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
32 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
32
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: