Melo nie zgadza się na obniżkę pensji

Felipe Melo (na zdjęciu) odrzucił wszystkie propozycje nowego kontraktu oferowanego przez Galatasaray, pisze dzisiejszy Fanatik, największy turecki dziennik sportowy. Włodarze Galaty chcą w proponowanym kontrakcie nieco obniżyć gażę piłkarza. Szanse, że Brazylijczyk pozostanie w Turcji są bliskie zeru. Pomocnikowi pozostaje więc rzekomo zainteresowany nim Manchester City, bądź jeden z bogatych klubów rosyjskich – pisze gazeta.

Obecny kontrakt Felipe Melo gwarantuje mu 2,9 miliona euro rocznie netto – 2,6 mln zapewnia mu ciągle ważny kontrakt z Juventusem (za który w trakcie wypożyczenia płacą Turcy), 300 tys. to premia za wypożyczenie do stambulskiego klubu. Dodatkowo Brazylijczyk otrzymuje 25 tys. euro za rozegrany mecz (co w ciągu blisko dwuletniego pobytu w Galacie przyniosło mu ponad 1,5 mln euro). Szczegóły nowego kontraktu oferowanego przez Turków nie są znane.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
7
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: