Trening na Bernabeu

Za zawodnikami Juventusu podwójna sesja treningowa. Poranne zajęcia odbyły się za zamkniętymi drzwiami na obiektach treningowych Atletico Madryt – to właśnie wtedy, według doniesień włoskich mediów, Antonio Conte (na zdjęciu) testował zapowiadane na jutro ustawienie 4-3-1-2. Wieczorem drużyna mogła zapoznać się z areną jutrzejszego starcia. Na Santiago Bernabeu zespół nie poruszał już kwestii związanych z taktyką, skupiając się na ćwiczeniach fizycznych i grze piłką. Wieczorna sesja zakończyła się grą “w dziadka”.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
3
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: