C.Ronaldo: Juventus awansuje

Gwizdy ze strony włoskich kibiców we wczorajszym meczu nie przeszkodziły Cristiano Ronaldo (na zdjęciu) w strzeleniu gola Juventusowi. Napastnik Realu Madryt przyznał, że Stara Dama awansuje do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

Juventus to bardzo silna drużyna. Z pewnością są konkurencyjni i myślę, że awansują z drugiego miejsca w grupie. Jestem zadowolony z moich ośmiu bramek, lecz będę starał się zdobyć ich więcej. Potrzebujemy jeszcze jednego punktu, ale jesteśmy zadowoleni z tego co osiągnęliśmy. W pierwszej połowie nie spisywaliśmy się najlepiej, graliśmy bardzo defensywnie. Wtedy trener powiedział, że musimy zaatakować i użyć naszych skrzydeł. Tak właśnie zrobiliśmy i przyniosło to rezultaty“.

10 lat temu

mi tam sie podobaly te gwizdy:D nie cierpie go...

Piti
Piti
10 lat temu

ale to bylo wioskarskie gwizdac na Ronaldo zamiast dopingowac wlasna druzyne. A potem gdy strzelil na 1:1 i zrobil te słynną 'calme' to pewnie kazdy kibic pokerfejsa walnal.

lynx
lynx
10 lat temu

@ AdrianoJuve
Zauważ tylko, że ostatnio nasi grali 6 meczy co 3 dni, a kolejny już w sobotę i to również nie o małą stawkę. Taki maraton potrafi z pewnością wymęczyć. Nie wiem jak z Realem, nie chce mi się sprawdzać jego terminarza, ale i tak w pierwszej połowie nic nie pokazali. Zaoszczędzili siły na drugą i nas zajeździli.

Młody Juventino
10 lat temu

Podczas meczu w Madrycie, w tv cały czas było słychać ultrasów Juve, rok temu na Chelsea tez. Myśle, ze mikrofony są przy sektorach gości, by glosy były bardziej wyrównane.Kolega był kiedyś na Wisła-Legia, na stadionie głównie było słychać Wiślaków, a w tv tylko Legionistów. Gwizdy zawsze słychać, wiec, na Bernabeu po zółtej kartce dla kogoś z Realu, tez były. Dlatego nie było słychać dopingu kibiców Juve wczoraj. Ani Realu, bo jak wiemy Hiszpanie chodzą na stadiony, jak do teatru, zobaczyć sztuke i nagrodzić brawami.
Myśle, że tak to mogło być.

ZaperJuve
ZaperJuve
10 lat temu

tak się teraz kibicuje, chyba nie urodziłeś się wczoraj? fakt doping był słaby, ale gwizdy są częścią dzisiejszego futbolu ;p

10 lat temu

lynx a Juve to co to jest ? Żelbeton sarajewo ? pierwszy raz w historii graja tyle meczy ? Zmeczenie to tylko wymówka !! Jesli to prawda to gdzie zmiany ?? Czemu nie byly przeprowadzone wczesniej skoro ktos byl zmeczony. Bzdura !! Nie tylko Juve gra mecze ligowe , puchar i lige mistrzów. Po prostu w tym sezonie nie widac ambicji w naszych zawodnikach , tak jakby mieli gdzies czy wygraja czy przegraja.

AdrianoJuve
AdrianoJuve
10 lat temu

Ja z jego wypowiedzi wnioskuje cos zupelnie innego. Ich trener w przerwie zmotywował drużyne do walki. Nasz ? chyba uspał bo gdy wyszli na 2 połowe grali tak jakby nic im nie groziło , wygrywaliby 4:0 i był to mecz sparingowy , dopiero przy straceniu dola na 1:2 zrozumieli że mecz trwa 90 minut i trzeba zapierd.... To mnie najbardziej irytuje w Juve w tym sezonie , że zachowują się jak gwiazdeczki , strzelą jednego gola przeciwnikowi i już myślą że jest po meczu.

grejt
grejt
10 lat temu

Co jak co ale to najbardziej kompletny piłkarz w historii.

pepee
pepee
10 lat temu

Jaki rezultat? jeden kiks caseresa i odpuszczenie asamohy innaczej wynik bylby inny...

tersihal
tersihal
10 lat temu

Mlody juventuno posluchaj sobie smieciarzy z neapolu .a twa teoria padnie ale fajnie probowales bronic kibicow starej damy . w tym wypadku mam wrazenie ze kibice na stadionie to takie stare damy nie za glosno bo bedzie grypka i co sasiedzi powiedza.

tersihal
tersihal
10 lat temu

Mlody juventuno posluchaj sobie smieciarzy z neapolu .a twa teoria padnie ale gajnie probowales bronic kibicow starej damy w tym wypadkuam wrazenie ze kibice nna stadionie to takie stare damy nie za glosno bo bedzie grypka i co sasiedzi powiedza