Grypa dopadła Osvaldo

Włoskie media informują o problemach zdrowotnych Pablo Osvaldo (na zdjęciu). Napastnik nabawił się grypy, przez co nie uczestniczył we wczorajszej podwójnej sesji treningowej. Mimo tego, Włoch z argentyńskim paszportem ciągle ma spore szanse na występ od pierwszych minut w meczu przeciwko Chievo, który zaplanowany jest na niedzielne popołudnie. Wiele zależy od tego, jak szybko klubowi lekarze postawią Osvaldo na nogi.

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
5
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: