Bonucci: zagraliśmy dobrze

Leonardo Bonucci (na zdjęciu) był rozczarowany po ostatnim gwizdku arbitra. Pomimo porażki obrońca Starej Damy starał się doszukać pozytywów w grze mistrza Włoch. “To było bardzo wyrównane spotkanie. Graliśmy dobrze, utrzymywaliśmy się przy piłce. W starciu z mistrzem Hiszpanii i finalistą ostatniej edycji Ligi Mistrzów potrafiliśmy dyktować nasze warunki gry. Atletico broniło się jak zwykle. Spodziewaliśmy się tego. Byli agresywni i czekali na nas na swojej połowie“.

Poza pierwszymi pięcioma minutami drugiej odsłony, kiedy Atletico naprawdę nas przycisnęło, kontrolowaliśmy to spotkanie. Mieliśmy pecha zwłaszcza, że gospodarze oddali dwa celne strzały, a jeden z nich wylądował w siatce. Przed utratą bramki wyglądaliśmy na zespół mocniejszy. Rośliśmy w siłę, podczas gdy oni słabli. Zwycięstwo Malmo pokazuje, jak wyrównana jest nasza grupa. Wracamy do Turynu rozczarowani, że nie udało nam się wywalczyć choćby jednego punktu. Musimy patrzeć w przód i myślami jesteśmy już przy meczu z Romą. Po tej porażce mamy jeszcze więcej powodów, by znów udowodnić, że jesteśmy najlepsi” – dodał.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: