Chiellini: zasłużyliśmy na więcej

Wysoki procent posiadania piłki, kontrola meczu długimi fragmentami gry to zdecydowanie za mało, aby wywieźć z Vicente Calderon choćby jeden punkt. Gol Ardy Turana sprawił, że Juventus wraca do stolicy Piemontu bez żadnej zdobyczy. Giorgio Chiellini (na zdjęciu) uważa, że Stara Dama zasłużyła na dużo więcej w tym starciu.

Przyjechaliśmy do Madrytu, aby grać naszą piłkę i wiedzieliśmy, że tak będzie. To był mecz, który powinien skończyć się wynikiem 0:0. Jesteśmy rozczarowani, ponieważ zasłużyliśmy na coś więcej” – mówił defensor.

Porażka Olympiakosu Pireus z Malmo sprawiła, że wszystkie zespoły w grupie A mają na swoim koncie trzy oczka. “Zdawaliśmy sobie sprawę, że będzie to wyrówna grupa i tak też jest. Po dwóch seriach gier wszystkie drużyny mają równe szanse na awans. Następny mecz w Atenach może mieć spore znaczenie w kontekście kwalifikacji do następnej rundy Ligi Mistrzów. Roma? Najpierw musimy przemyśleć kilka spraw, a następnie będzie mogli zacząć przygotowania do niedzielnego pojedynku“.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
8
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: