Padoin zadowolony z występu

Środowe starcie z Malmo było dla Simone Padoina (na zdjęciu) trzecim z rzędu występem od pierwszej minuty w roli lewego obrońcy. 30-latek ponownie zaprezentował się solidnie, zaliczając 38 podań, z których 100 procent dotarło do adresata. Włoch pokusił się o komentarz do potyczki ze Szwedami: “Doskonale wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo. W pierwszej części meczu mieliśmy pewne problemy z długimi podaniami przeciwników oraz z ich pressingiem, ale po przerwie rywale osłabli, a my złapaliśmy trochę luzu i wykorzystaliśmy naszą przewagę, choć mieliśmy szansę na więcej goli. Jestem zadowolony z mojego występu. Trener ponownie obsadził mnie w roli bocznego defensora, a ja dałem z siebie wszystko, wykonując swoje zdanie z dużym entuzjazmem. Jeśli swoją dobrą grą pomagam zespołowi zrealizować cel, wówczas jestem szczęśliwy podwójnie“.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
29 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
29
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: