Evra: Trzeba było strzelić drugą bramkę

Pomimo zdobytego gola, jestem mocno rozczarowany” – powiedział Patrice Evra (na zdjęciu, z lewej) klubowej telewizji tuż po zakończeniu meczu z Sampdorią. “Rozegraliśmy dobrą pierwszą połowę i należało podwyższyć wynik. Wtedy mecz byłby już zakończony. Rozmawialiśmy wcześniej o tym, że chcemy dobrze wejść w to spotkanie. Wszystko szło dobrze, tylko nie potrafiliśmy strzelić drugiej bramki i to zemściło się po przerwie. Jesteśmy zawiedzeni, ale wciąż na pierwszym miejscu w tabeli i już myślimy o następnym meczu“.

Musimy wygrać w czwartek. Bez względu na dzisiejszy wynik Romy, straciliśmy dwa punkty i nie byliśmy wystarczająco dobrzy. Teraz trzeba pokonać Cagliari. W Juve spotkałem wielkich mistrzów, jestem pewien że drużyna da radę. Bramkę dedykuję mojej siostrze Annette i trenerowi Marco Luisonowi. Ciężko pracował, żeby pomóc mi wrócić po kontuzji” – zakończył 33-latek.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: