Buffon: Chciałem Borussię

Chciałem wylosować Borussię” – powiedział Gigi Buffon (na zdjęciu) w wywiadzie dla Sky Sport. “Jestem zadowolony, bo to jedna z drużyn, z którymi chciałem się zmierzyć. Nie dlatego, że są słabsi od innych, ale dlatego, że będzie to dla nas ważny test. Zobaczymy w jakim miejscu jesteśmy i ile możemy poprawić. Dwa lata temu doszli do samego finału Ligi Mistrzów i grali jak równy z równym przeciwko Bayernowi. To świetny i ekscytujący sprawdzian. Czeka nas mecz na fantastycznym stadionie i tak jak w przeszłości, żeby dotrzeć na finał do Berlina, musimy najpierw zagrać w Dortmundzie. W Lidze Mistrzów zespoły są odmienione, grają lepiej niż w krajowej lidze. Tego rodzaju rozgrywki dają dodatkowe bodźce piłkarzom. Immobile? Sprawiał nam kłopoty już jako zawodnik Toro, więc może zrobić to samo w koszulce Borussi. Losowanie mogło być dla nas bardziej korzystne, ale mogło być też dużo gorsze” – stwierdził kapitan Starej Damy.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
8
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: