Nedved: Borussia zasługuje na szacunek

Losowanie nie było wymarzone, ale mogło być gorzej. Od Bayernu, Barcelony czy Realu wolimy Borussię, jednak musimy być ostrożni. To silna drużyna, która zasługuje na szacunek.” – powiedział Pavel Nedved (na zdjęciu) komentując rezultat dzisiejszego losowania na antenie Sky Sport. “Czy wolałbym Monaco lub Porto? Nie, jestem wielkim wielbicielem Jurgena Kloppa i ciekawi mnie ta rywalizacja. Możemy stawić im czoła, ale Borussia ma młodych, klasowych piłkarzy, którzy bardzo dużo biegają. W kluczowych momentach dają z siebie wszystko. Reus? Fenomen“.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
13
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: