Pereyra: Juventus pokazał siłę

Jeden z bohaterów dzisiejszego spotkania z Fiorentiną w Pucharze Włoch Roberto Pereyra (na zdjęciu) udzielił pomeczowego wywiadu dla Rai Sport. “Juventus pokazał swoją siłę” – powiedział zdobywca drugiej bramki dla Starej Damy. “W naszej kadrze jest wielu zawodników, dziś pokazaliśmy naszą siłę na trudnym terenie. Dobrze przygotowaliśmy się do tego spotkania w trakcie tygodnia i uzyskaliśmy pożądany wynik. Czy mecz z Borussią zmienił naszą mentalność? Nie sądzę, przed spotkaniem z Niemcami trenowaliśmy równie ciężko. Teraz pracujemy, by pozostać na tej ścieżce. Myślimy o jednym meczu na raz, jesteśmy zadowoleni z dzisiejszego spotkania, bardzo zależało nam na finale i czuliśmy, że na niego zasługujemy. Allegri? Jest żywiołowy podczas meczu, ale generalnie jest zadowolony z naszej wspólnej pracy” – skomentował 24-letni argentyński pomocnik Starej Damy.

www.football-italia.net

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
20
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: