Buffon: Mamy przewagę przed rewanżem

Wynik jest pozytywny – zwycięstwo i zachowanie czystego konta na własnym terenie daje nam przewagę przed rewanżem. Sami sobie tworzyliśmy problemy w pierwszych 20 minutach, dając Monaco szanse na zdobycie gola. Kilka razy popełniliśmy błędy w wyprowadzeniu piłki, po których goście mieli znakomite okazje” – powiedział Gigi Buffon (na zdjęciu) w rozmowie z Sky Sport.

Golkiper Starej Damy zaprzeczył również pogłoskom, jakoby zamierzał zawiesić buty na kołku. “Ludzie mówią, że w wieku 37, 38 czy 39 lat nie powinno się już grać w piłkę, natomiast ja uważam, że karierę powinno zakończyć się w dniu, gdy nie potrafisz już reprezentować poziomu z przeszłości. A taka sytuacja w moim przypadku nie ma miejsca. Dlaczego miałbym odchodzić skoro jestem w dobrej formie? To byłoby marnotrawstwo. Zawsze powtarzam, że im jesteś starszy tym więcej masz do udowodnienia“.

www.football-italia.net

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
12
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: