Jardim: To niesprawiedliwe

Trener Monaco Leonardo Jardim (na zdjęciu) podczas wczorajszej konferencji prasowej powiedział, jego drużyna niesprawiedliwe przegrała spotkanie z Juventusem. “Wynik jest wielką niesprawiedliwością. Karny nie powinien zostać podyktowany. Dominowaliśmy przez pierwsze 20 minut pierwszej połowy i pierwsze 20 minut drugiej. Przyjechaliśmy, że uzyskać lepszy rezultat. Nie udało nam się wykorzystać naszych okazji, w tym tej najwcześniejszej. Brakowało nam skuteczności. Jestem rozczarowany. Zagraliśmy dobre spotkanie, a rezultat nie odzwierciedla tego. W Monaco będzie zupełnie inaczej – u siebie pokażemy inne wrażenie. Pokazaliśmy, że jesteśmy zorganizowanym, dobrym zespołem, który sprawił duże problemy Juventusowi. Na tym poziomie musisz mieć pewien stopień efektywności i myślę, że pokazaliśmy to“.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
20
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: