Ogbonna na antenie JTV

Angelo Ogbonna (na zdjęciu) gościł na antenie klubowej telewizji, której udzielił wywiadu na temat końcówki tego sezonu. “W pełni zdajemy sobie sprawę z tego, że Barcelona to wielki zespół, ale w tym meczu damy z siebie 150% i zwrócimy uwagę na każdy szczegół. Postaramy się pokazać nasz pełny potencjał. Myślę, że najważniejszą wiadomością, jaką wysyłamy poprzez ten sezon jest to, że nasza siła leży w kolektywie“.

Wygraliśmy scudetto, do którego dążyliśmy od początku sezonu – był to dla nas ważny cel. Następnie przyszedł czas na Puchar Włoch, który podnieśliśmy po 20-letniej przerwie, po rozegraniu świetnego finału i fantastycznej półfinałowej potyczce we Florencji z Fiorentiną. Być może był to punkt zwrotny naszego sezonu, razem z wyjazdowym zwycięstwem nad Napoli. Nasze przygotowania do 6 czerwca już się rozpoczęły. Ważne, byśmy zaliczyli dobry występ w Weronie, zarówno jeśli chodzi o zakończenie sezonu ligowego w najlepszy możliwy sposób, jak i kontynuowanie naszej podróży w stronę finału Ligi Mistrzów“.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: