Paulo Dybala zaproszony na finał Ligi Mistrzów

Jak informuje La Gazzetta dello Sport, Paulo Dybala (na zdjęciu), nowy zawodnik Juventusu, który przeszedł już testy medyczne, został zaproszony przez turyński klub na finał Ligi Mistrzów w Berlinie. Nie wiadomo jeszcze jednak, czy skorzysta z zaproszenia. W międzyczasie wrócił na Sycylię, gdzie razem z drużyną Palermo przygotowuje się do potyczki z Romą.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
26 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
26
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: