Allegri chwali drużynę po wygranej z Lazio

Juventus wygrywa w ćwierćfinale Pucharu Włoch, a zaraz po zakończeniu spotkania o komentarz poproszony został trener Starej Damy – Max Allegri (na zdjęciu). “Dzisiejsza wygrana na pewno nie przyszła łatwo. Tym bardziej moi zawodnicy zasługują na pochwałę. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. W drugiej po zdobyciu gola mieliśmy jeszcze kilka okazji by zabić mecz. Sturaro i Zaza zagrali na dobrym poziomie. Caceres udowadnia, że go potrzebujemy. Półfinał z Interem będzie wielkim wydarzeniem. Podobnie zresztą jak dzisiejsze spotkanie czy derbowy mecz z Torino. Kontynuowanie tej passy wymaga od nas utrzymania najlepszej kondycji fizycznej. Ale teraz zajmujemy się już tylko Romą. W głowie ponownie mamy Serie A. Niedzielny mecz może mieć istotny wpływ na klasyfikację końcową tabeli, gdyż każda z pięciu drużyn znajdujących się na szczycie może sięgnąć po scudetto“.

Szkoleniowiec Juve został zapytany o wczorajszą kłótnię do której doszło pomiędzy Mancinim, a Sarrim. “Jako kolega po fachu nie wypada mi oceniać wczorajszego zajścia. Jedyne co pomogę podkreślić to fakt, że będąc trenerem cały czas musisz dawać przykład poprawnego zachowania, nawet w tych gorących momentach“. – dyplomatycznie zakończył Włoch

www.tuttosport.com
www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
13
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: