Bonucci: Puchar Włoch to nasz cel!

Po zwycięskim 0-1 z Lazio, które daje awans do półfinału Pucharu Włoch, jeszcze na płycie Stadio Olimpico w Rzymie, przed mikrofonami stacji Rai wypowiedział się Leonardo Bonucci (na zdjęciu). “Na naszej drodze stanęło dzisiaj naprawdę dobre Lazio. Cel pozostaje taki sam. Chcemy sięgnąć po Puchar Włoch. To był męski mecz, ale wszystko poszło po naszej myśli“.

Mecz z Interem będzie świetnym widowiskiem, ale przed nami inne, równie istotne starcie. Myślami jesteśmy przy lidze i spotkaniu z Romą“. – stwierdził wyraźnie zadowolony reprezentant Włoch.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: