De Ligt: Ważne trzy punkty

O wczorajszym meczu wypowiedział się także Matthijs de Ligt. Holender jest zdania, że ważne są trzy punkty, choć drużyna ma jeszcze margines do poprawy.

To było dla nas ważne zwycięstwo, mieliśmy szansę zyskać czteropunktową przewagę nad Interem i jesteśmy zadowoleni, że się udało. W pierwszej połowie graliśmy dobrze, kreowaliśmy wiele okazji. Z kolei w drugiej połowie dobrze zareagowaliśmy na wyrównanie Corneliusa i trafiliśmy na 2:1. Idzie nam dobrze, jesteśmy wśród najlepszych w Europie, ale wiemy, że możemy jeszcze się poprawić“.

Prywatna Grupa kibiców Juventusu - dołącz!