#FINOALLAFINE

Pjanić tylko za wielkie pieniądze

Wielu kibiców nie wyobraża sobie drugiej linii Juventusu bez Miralema Pjanicia. Serwis Calciomercato.com przekonuje jednak, że Bośniak nie jest nietykalny w kontekście w najbliższego mercato. Do sprzedaży doszłoby jednak jedynie, gdyby na stole pojawiła się bardzo konkretna oferta.

O jakiej kwocie mowa? Wspomniane źródło uważa, że zainteresowany klub musiałby wyłożyć ok. 80 milionów euro. Zarobione na Pjaniciu pieniądze Fabio Paratici miałby przeznaczyć m.in. na Sandro Tonalego. Po ewentualnym odejściu Bośniaka, rolę registy miałby zacząć pełnić Rodrigo Bentancur.

11
Dodaj komentarz

Zaloguj się żeby komentować
9 Wątki komentarzy
2 Odpowiedzi
0 Subskrybenci
 
Najaktywniejszy komentarz
Najciekawsze odpowiedzi
10 Autorzy komentarzy
OdynPrimoDanielpieroTruefanSnake Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Sebson
Użytkownik
Sebson

Nie oszukujmy się, jeśli ktoś po tym sezonie za 30-letniego Pjanica da 50 to będzie bardzo dobra oferta.

Mateys
Użytkownik
Mateys

Miał być jednym z głównych klocków w układance Sarriego. Okazał się jednym z głównych niepasujących elementów. 60 milionów w lecie za niego będzie super okazją. 80 to będzie kosmos, przy którym nie powinniśmy nawet dalej negocjować 😉

tabo89
Editor

Wymiana za Pogbę?

Snake
Użytkownik
Snake

Bardzo dobrze, kombinujecie… Niech sie weźmie za siebie albo niech wisi nad nim widmo transferu

Primo
Użytkownik
Primo

Pjanić potrzebuje przede wszystkim realnego konkurenta do składu, żeby nie czuł się nietykalny

Odyn
Użytkownik
Odyn

Pjanic to zawodnik który kompletnie u nas nie zadziałał! Przynajmniej po tym co pokazuje u nas można stwierdzić że jest wolny, przewidywalny, traci dużo piłek, łapie głupie kartki, nie gra piłek prostopadłych, konstrukcja akcji na poziomie lekko ujmując słabym. Jego brak jest w ogóle nie zauważalny. Możliwe że w innym klubie zatrybi i tego mu życzę ale dla nas jest zbędny bo do przeklepywania piłki to wejdzie ktokolwiek z młodzieżówki!

Kostek
Użytkownik
Kostek

Wychodzi na to że ja i większość tutaj obecnych nie znamy się totalnie na piłce, dla mnie to jeden z naszych głównych hamulcowych. Niestety styl gry drużyny zależy w głównej mierze od dyrygenta, a Pjanic jest wolny i bardzo często popełnia karygodne błędy przy wyprowadzaniu piłki jeszcze na naszej połowie co później kończy się bardzo groźnymi sytuacjami dla przeciwnika. Facet ma 30 lat i jego wartość rynkowa to pewnie z 30-40mln euro, już to widzę jak ktoś za niego wykład 80mln euro 🙂 dodatkowo nie ma praktycznie żadnych cyfr od kiedy jest w Juve…

Truefan
Użytkownik
Truefan

Pjanic to świetny piłkarz i pewnie wielu doceni go dopiero, gdy go zabraknie. Czytając komentarze dochodzę do wniosku, że wielu wspiera tylko piłkarza gdy gra świetnie,a gdy ma gorszy okres to najchętniej by się go pozbyli …..

Danielpiero
Użytkownik
Danielpiero

A kiedy on miał dobry okres? Te 2 mecze z początku sezonu?

MzW
Użytkownik
MzW

W takim wypadku szkoda,że nie powalczyli o Eriksena.

Snake
Użytkownik
Snake

Wlasnie takie akcje upewniją mnie w tym jak wiele przypadku jest w naszych działaniach

37 Campioni D'Italia