#FINOALLAFINE

Agnelli: Zdrowie publiczne najważniejsze

Koronawirus powoduje spore zamieszanie w północnych Włoszech. Z tego powodu istnieje ryzyko rozgrywania najbliższej kolejki Serie A przy pustych trybunach. To właśnie w tej serii gier Juventus ma zmierzyć się z Interem na własnym Stadionie. Głos we wspomnianym temacie zabrał prezydent Starej Damy Andrea Agnelli.

“W tym momencie priorytetem kraju jest zdrowie publiczne. To oczywiste, że trwają rozmowy pomiędzy wszystkimi zainteresowanymi stronami, ale wszelka determinacja musi dotyczyć ochrony zdrowia publicznego” – zaczął Agnelli dla Tuttomercatoweb.

“Debata została rozpoczęta. Przerwanie rozgrywek to skomplikowana sprawa, ponieważ kalendarz gier jest bardzo napięty. Późne rozpoczęcie sezonu i brak gry w przerwie świątecznej oznacza, że przełożone spotkanie będzie bardzo ciężko nadrobić”.

11
Dodaj komentarz

Zaloguj się żeby komentować
6 Wątki komentarzy
5 Odpowiedzi
0 Subskrybenci
 
Najaktywniejszy komentarz
Najciekawsze odpowiedzi
8 Autorzy komentarzy
19seba48izaak897MeehawMateysStyliann Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mateys
Użytkownik
Mateys

Zakończmy sezon z obecną tabelą.

Strat spowodowanych przez zamieszki w całym kraju, że Juve znów na czele, nie osiągnąłby żaden wirus.

A tak poważnie to granie przy pustych trybunach to chyba jedyne sensowne rozwiązanie, zamiast odwoływania meczów.

Snake
Użytkownik
Snake

To prawda, ale $$$ się musi zgadzać…

19seba48
Użytkownik
19seba48

A to piłkarz nie może się zarazić ?? Wychodząc z hotelu , siadając do autokaru myślisz ,ze nie kogo nie będzie Piłka Nożna Dla Kibiców nie dla pustych trybun jesli jest zagrożeniem trzeba odwołać mecze i wydłużyć termin

Mateys
Użytkownik
Mateys

Tutaj raczej chodzi o zmniejszenie potencjału zarażenia. Gdzie masz większą szansę się zarazić – w dwudziestoosobowej grupie, czy tłumie dziesięciu tysięcy ludzi? Nikt jeszcze we Włoszech nie myśli o wprowadzeniu aresztów domowych, ale zakazanie wielkich zgromadzeń ludzi, w których ci mają ze sobą bliski kontakt, to zwyczajny i rozsądny środek zapobiegawczy.

19seba48
Użytkownik
19seba48

Jak zawsze dzieci minusują bez rozmowy my tu kibice “Janusz”który wyciąga browar ubiera kapciei siada wygodnie w fotel a postaw się teraz w miejsce fanatyk co jeździ tysiące kilometrów za klubem który kocha i teraz nie może zobaczyć tak ważnego meczu dlaczego ma być gorszy od dziennikarzy ,mecze powinny być odwołane to jedyny sluszny krok a nie gra na pustych stadionach

tabo89
Editor

Ale z tyłu głowy zawsze pozostają dochody z dnia meczowego

Styliann
Użytkownik
Styliann

Gdyby nie euro to ligę można by kończyć nawet w lipcu… Niestety jest jak jest.

izaak897
Użytkownik
izaak897

Ładnie nas to po kieszeni trzepnie, z Interem pewnie byłby pełny stadion.

FistsofSnake
Użytkownik
FistsofSnake

Ja się nie znam, ale po mojemu to że nie wpuszczą kibiców na stadion nie oznacza, ze nie będzie tłumów pod stadionem

19seba48
Użytkownik
19seba48

A słyszałeś ,ze osoby co nie mieli kontaktu z chorymi tez zachorowali ??? Może i przez wiart ??? Jeśli mecze na pustych stadionach to tylko odwołane , a myślisz ,ze dziennikarzy i innych nie będzie oni nie mogą być nosicielami ??

Meehaw
Użytkownik
Meehaw

Na pewno zrobią przerwę w rozgrywkach. Wpuszczanie ludzi na stadiony byłoby wizerunkową klapą. Gdyby po jednej kolejce Serie A wykryto kilkadziesiąt nowych zachorowań, to trybuny byłyby puste do końca sezonu. W zasadzie ligę można byłoby zakończyć.

37 Campioni D'Italia