Juve-Napoli w finale Coppa Italia

Znamy już przeciwnika Juventusu w środowym finale Pucharu Włoch 2020. Po piątkowym bezbramkowym remisie promującym Juventus, wczoraj w meczu Napoli z Interem również padł remis 1-1, promujący Azzurrich.

Napoli w pierwszym meczu w Mediolanie wygrało 1-0 i dlatego to oni zmierzą się ze Starą Damą w finale w Rzymie. Wczorajszy mecz na Stadio San Paolo rozpoczął się od mocnego uderzenia przyjezdnych, już w drugiej minucie bramkę strzelił Christian Eriksen. Tuż przed przerwą wyrównał jednak Dries Mertens. W drugiej odsłonie Inter próbował, bardzo blisko drugiej bramki był w końcówce Eriksen, ale ostatecznie po jego strzale doskonale interweniował Ospina, który uratował Napoli i zagwarantował grę w środowym finale.