#FINOALLAFINE

Sarri: Zachować koncentrację

Maurizio Sarri wziął udział w konferencji prasowej przed meczem z Milanem. Pomimo dużej różnicy punktowej pomiędzy dwiema drużynami, 61-letni trener apeluje, aby nie lekceważyć rywali.

“Jutro czeka nas trudny mecz. Milan, który sprawił już nam problemy w tym sezonie, gra na wysokim poziomie prezentując dobrą formę fizyczną i mentalną. W tym momencie sezonu aspekt mentalny jest bardzo delikatną sprawa, ponieważ błędy czają się tuż za rogiem. Drużyna wie, że to będzie ciężki miesiąc, więc nie może stracić koncentracji” – przyznał na początku Sarri.

“Prowadzenie w tabeli nie może nas rozluźnić. W tak ważnym momencie wszystkie mecze są trudne. Skupiamy się tylko na tym, co wydarzy się jutro. Nie myślimy nawet o kolejnym rywalu. Nie podjąłem jeszcze żadnych decyzji odnośnie składu. Zobaczymy co się wydarzy, ale oczywistym rozwiązaniem wydają się Rugani i Higuain. Wszyscy mówią wciąż o tym, jak szeroki mamy skład. W tym momencie jednak nie mamy aż tak wielu opcji wyboru. Chiellini i Alex Sandro odbyli wczoraj pierwsze właściwe treningi. Higuain ma się coraz lepiej. Trenuje bez przerwy i jest gotowy mentalnie”.

źródło: www.football-italia.net

Dodaj komentarz

Zaloguj się żeby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Najnowsze aktualności

Artykuł: Umarł król, niech żyje król.

Matuidi na testach

Toni: Pirlo podobny do Guardioli

Repubblica: Uwolnić się od kontraktów

Kto przejmie U23?

Real szuka wzmocnień w Juve?

Nowy trener i nowe mercato

de Ligt przejdzie operację

Frustracja Ronaldo weźmie górę?

37 Campioni D'Italia