#FINOALLAFINE

Przychody rosną, ale…

Coraz częściej mówi się o tym, że sytuacja finansowa nie jest tak dobra jak wynikałoby z nagłaśnianych liczb. Wyniki sportowe poniżej oczekiwań oraz potrzeba przebudowy składu spowodowały, że z mgły wyłania się obraz kolosa na glinianych nogach.
Przychody Juventusu rosną, ale wydatki i dług rosną jeszcze szybciej. Klub od 2 lat jest na minusie, zysk operacyjny od 5 lat jest ujemny. Wszystko bez uwzględnienia pandemii, która na pewno mocno odbije się na finansach każdego klubu.

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się żeby komentować
2 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi
0 Subskrybenci
 
Najaktywniejszy komentarz
Najciekawsze odpowiedzi
3 Autorzy komentarzy
Michael900waqo1986AdiJuve Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
AdiJuve
Użytkownik
AdiJuve

Problem są koszty zbędnych graczy, gdyby Paraticiemu udało się opchnąć gdzieś Igłe, Khedire, Coste, Ruganiego, De Scgilio, Berne, Ramseya to z samych pensji oszczędności wynoszą ponad 60 mln euro. A Ci gracze są albo mało użyteczni albo w ogóle bezużyteczni. Dodatkowo może wpadnie w najlepszym razie nawet 60/70 mln na transfery. Ale to będzie bardzo bardzo trudne. Ogólnie finanse nam położyła trochę pandemia, brak wpływów stadionowych to jednak spora strata, aczkolwiek inni tracą jeszcze więcej z tego powodu. Będzie to cholernie trudne, ale gdyby się udało i Paratici spożytkował tą kasę na młodszych graczy, na których potem można zarobić to finanse by się naprostowały w jedno okienko.

waqo1986
Użytkownik
waqo1986

Igła, Khedira jedynie to rozwiązanie kontraktu,za Coste, Ruganiego, Ramseya, De Sciglio, Bernardeschi to powinno być spokojnie 70 – 80 baniek, bo sam Costa może być wart 20-30,Bernardeschi 20,Ramsey 20,Rugani 15, De Sciglio 10 całkiem niezła sumka. Tylko pytanie czy się uda? I czy warto wszystkich sprzedawać? Problem to są kontrakty np Ramseya, bo spokojnie mógłby zostać jako rezerwowy, to samo Bernardeschi, ale zdecydowanie za wysokie kontrakty jak na rezerwę. Za Berne wdziałbym Orsoliniego, za Ramseya- Locatoniego.

Michael900
Użytkownik
Michael900

Zakładali pewnie, że będą regularnie meldowali się co najmniej w półfinale. Mieliby wtedy więcej kasy od UEFA, więcej sprzedanych koszulek itd. A tu klops. Stworzono globalną markę odzieżową “Juventus”, ale popyt mniejszy niż zakładano.

Najnowsze aktualności

Pirlo: Musimy lepiej kontrolować mecze

Inzaghi: Mogliśmy wygrać

Benevento-Juventus 1:1 (1:1)

Paratici: Dybala? Rok temu było to samo z de Ligtem

Składy na Benevento-Juventus

Inzaghi: Pirlo nie zaskoczył mnie nową rolą

Pirlo: Benevento to twardy zespół

Przegląd prasy 28.11.2020

Kłótnia o Arthura

37 Campioni D'Italia