Składy na Juve-Cagliari

Znamy wyjściowe składy na mecz Juventus – Cagliari w ramach 8. kolejki rozgrywek Serie A. Pod nieobecność Chielliniego i Bonucciego, do pierwszego składu wraca Matthijs de Ligt. W bramce zobaczymy Buffona, który w ten sposób będzie celebrował 25 lecie na boiskach Serie A.

Juventus (4-4-2): Buffon – Cuadrado, Demiral, de Ligt, Danilo – Kulusevski, Rabiot, Arthur, Bernardeschi – Ronaldo, Morata.
Ławka rezerwowych: Szczęsny, Pinsoglio, Dybala, Sandro, McKennie, Chiesa, Bentancur, Di Pardo, Frabotta, Portanova, Vrioni

Cagliari (3-4-2-1): Cragno – Walukiewicz, Klavan, Pisacane – Tripaldelli, Rog, Marin, Zappa – Pedro, Ounas – Simeone
Ławka rezerwowych: Aresti, Vicario, Caligara, Tramoni, Pereiro, Oliva, Cerri, Pavoletti, Sottil, Carboni

13 komentarzy
Damek86

No w końcu dobry mecz. Berna nawet się obudził. Oby tak dalej.

AveJuve666

No i jak, mowilem ze Berne da sie odbudowac 😉 czekam na Dybale i Sandro tez wroci. De Ligt i Demiral jak skała, wielki szacun. Mamy bardzo fajną, szeroką kadre.

Wreszcie dobry mecz nawet na chwilę nie zagrożone zwyciestwo mam nadzieje ,że obrona Demiral de Ligt juz tak zostanie , kto dziś najsłabszy ? Chyba Morata chodź nie zagrał źle ale kilka strat no i jego fatalne ustawianie się na spalonych a Berna wreszcie by miał swojego gola ,oby ten mecz nie był "wypadkiem w pracy " tylko droga jaką będzie iść Juventus

Ktoś jeszcze chce się pozbywać CR7 za jego kontrakt ? ;D Takie Juve chce oglądać już zawsze i widać, że lokomotywa powoli się rozpędza a dla mnie wreszcie na boisku jest idealna mieszanka piłkarzy. Rabiot co koń, nie wiem co w niego wstąpiło, ale widać odpłaca się już zaufaniem które mu dano. Arthur niczym sejf, jemu piłkę podać to jakieś 1-2% strat na mecz i z całym szacunkiem do Pjanica, bo również dał coś od siebie drużynie i zawsze będzie miał u mnie respect, ale Melo jest bardziej energiczny a przegląd pola nie gorszy do Mirka. Demiral-de Ligt, co tu dużo pisać i są niczym dwie skały. Szkoda mi trochę Berny, bo cała akcja i wykończenie było eleganckie. Reszta swój poziom trzyma.

btw. zawsze jak słyszę te darcie - Dani, Demi to od razu mi się micha cieszy jaka tam atmosfera ogólnie panuje hehe

Ajajaj

Bardzo dobra połowa! Mega mi się podoba to szybkie rozgrywanie piłki i częste zmiany strony do tego ta gra na 1 kontakt w trójkącie. Indywidualnie nie ma się do czego przyczepić. Berna też wygląda solidnie, fajnie ze piłka go szuka pod tym polem karnym. A i to co gra de Ligt to mistrzostwo świata, to jak czyta grę i jaki spokój wprowadza. 😎

bianconeri83

Dzisiaj aż się chce oglądać takie Juve!!!
CR7 jeszcze jedna bramka oraz Morata i będzie git!!!
Oby nie zaczęli bronić.
FORZA JUVENTUS!!!

Koniec bardzo dobrej pierwszej połowy i prowadzimy 2 do 0. Bardzo podoba mi się dzisiaj gra Juve i naprawdę trzeba by mieć sporo złej woli, by mówić, że nie widać postępu w grze, co więcej, uważam, że postęp jest bardzo duży. Wyjście z własnego pola karnego (lub z jego okolic) - bardzo dobrze, przejście z obrony do ataku - szybkie i najczęściej płynne, zaangażowanie - pełne. Przez długie minuty brakowało wykończenia, ale wreszcie Cris się za to zabrał i to dwa razy w odstępie niewielu minut. Uważam, że to jest dobra droga i oby druga połowa przyniosła podobne odczucia i wnioski. Po wygraną!